Філософія ASPI

Кожен вид нашої діяльності має характерні риси, що є індивідуальними − наш менталітет, наше бачення. Це риси, котрі нездатна повторити жодна інша компанія. Тому, що це Особистість.

Особистість, що краще всього пояснюється нашими чеснотами:
прогрес, виклик, якість та партнерство.
«ASPI − компанія, що базується на філософії більше, ніж на маркетингу. Спочатку розум та порядність − потім бізнес», − гасло, що характеризує наше підприємство. Тому, як ми працюємо, настільки для нас важливо як і те, що ми робимо та кажемо. В цьому бренд Aspi є серцем нашої філософії.
ASPI Chairman, engineer I. Putsak
ПРОГРЕС
це наше прагнення до передових технологій та наше бажання відкрито сприймати повсякденне життя.
ЯКІСТЬ
наша робота та вироби, які користуються неабиякою довірою та є доступними та надійними.
ВИКЛИК
частина нашого природнього духу і того, що мобільність та швидкість у нас в крові.
ПАРТНЕРСТВО
позитивні та продуктивні відносини з працівниками, постачальниками, замовниками, суспільством та оточуючим середовищем.

Історія створення

Компанія ASPI була створена на інвестовані з ФРН кошти в 1994 році як постачальник західноєвропейських ізоляційних матеріалів на українські підприємства харчової промисловості. В основному це були підприємства м'ясо-молочної переробної галузі, які в ті періоди бартеризації за поставлені нам ізоляційні матеріали змушені були через відсутність коштів розраховуватись власною продукцією. Тому перед нашою компанією гостро постали питання щодо збереження та збуту швидкопсуючої харчової продукції. Завдяки цьому було прийнято стратегічне рішення щодо самостійного впровадження європейських ізоляційних технологій в українські підприємства харчової промисловості.
}