МОВА ИНТЕРФЕЙСУ
Лист Нам Професіонали
для професіоналів
Про Нас
Укр  Рус
Головна
Агропромислова Сучасна Посилена Ізоляція
ПАРТНЕРИ МОНТАЖ ОБ'ЄКТІВ, ХОЛОДИЛЬНИХ ТА МОРОЗИЛЬНИХ КАМЕР
Продукція детальніше >>
Ми поставили запитання деяким керівникам компаній, які скористалися нашими послугами: Чому саме «АСПІ»...
МОНТАЖ

«Суха технологія» монтажу дозволяє проводити монтажні роботи за будь-яких погодних умов, навіть в зимовий період. Також при монтажі сендвіч-панелей не потрібне використання спеціального підйомного устаткування і інструментів (конструкція легко збирається вручну), це дозволяє збирати будівлі в короткі терміни, проводити демонтаж і повторний монтаж будівлі до 5 разів. А порівняно невелика вага панелей дає можливість знизити матеріальні витрати за рахунок використання полегшеного фундаменту і несучих конструкцій.

Де можна застосувати:
- будівництво і утеплення житлових, адміністративних, промислових будівель, мансард, а також для термо- і газоізоляції (камери для дозрівання і зберігання овочів, фруктів і ягід, морозильні, холодильні, сушильні камери);
- тимчасові житлові приміщення, санітарні і виробничі модулі, гаражні бокси, контейнери, внутрішні стінові перегородки, інші модульні і збірно-розбірні конструкції;
- скрізь, де потрібен якісний і довговічний будівельний матеріал.


ТЕРМО І ГАЗОІЗОЛЯЦІЯ

Панелі сендвіч значно перевершують традиційні будівельні матеріали за своїми термо-, газо-ізоляційними властивостями і енергозберігаючим показникам, що дозволяє істотно зменшити товщину стін і перегородок при будівництві, збільшуючи тим самим корисну площу будівлі, а герметичність стиків панелей виключає можливість виникнення «містків холоду» і проникнення вологи.


ДОВГОВІЧНІСТЬ

Об'єкти, побудовані з сендвіч-панелей, зберігають високу стійкість до сезонних перепадів температури, не руйнуються під впливом сонячного випромінювання, вітру, атмосферних опадів, агресивного промислового середовища, а також не схильні до розкладання і гниття. Сендвіч-панелі перешкоджають розповсюдженню цвілі, грибку, проникненню гризунів. Тому стіни будівлі зберігають всі свої властивості не менше 50-ти років.


ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Дякуючи великому різноманіттю колірних рішень, гігієнічності самої поверхні, простоті підтримки чистоти, а також відсутності необхідності додаткової зовнішньої обробки, конструкції мають високі естетичні властивості.

Далі >>
РОЗРОБКА І МОНТАЖ ІЗОЛЯЦІЙНИХ СИСТЕМ
Холодо ізоляція інженерних споруд (ємкостей різної конфігурації та трубопроводів) виконується з використанням каучукових ізоляційних матеріалів, а також з вприском пінополіуретана. Теплоізоляція та ізоляція гарячих поверхонь проводиться з використанням найсучасніших мінераловатних матів, обтягнутих спеціальною сіткою-павутиною, що збільшує теплоізоляційний ефект та час експлуатації ізоляції.

Всі заізольовані поверхні покриваються захисними металевими плащами та сегментами, що виготовляються нашою фірмою. Це може бути оцинкована сталь, нержавіюча сталь та алюміній.

Наше підприємство в своїй діяльності приміняє лише найсучасніші матеріали, так як впроваджує в Україні Промислову Сучасну Посилену Ізоляцію.

ДВЕРІ ДО ХОЛОДИЛЬНИХ ТА МОРОЗИЛЬНИХ КАМЕР
Наша компанія постійно активно працює над тим, щоб продукція могла витримати конкуренцію з відомими виробниками Італії, Франції, Німеччини і задовольнити потребу в якісних, термо- газонепроникних, ергономічних, але не дорогих дверях для промислових сховищ.

ОПИС
Дверна лутка, кромка дверного полотна як розпашних так і відсувних дверей виконані з анодованого алюмінієвого профілю заповненого поліуретаном (вир-ва Бельгія, Німеччина). Двері облаштовуються також електропідігрівом (ДМР, ДМВ), термостатом (управління кабелю обігріву), cистемою аварійного виходу. Поріг - нержавіюча сталь. Дверне полотно - стиснутий пінополіуретан. Завдяки унікальній конструкціі лутки можлива легка заміна кабеля обігріву.

ДВЕРНЕ ПОЛОТНО
Дверне полотно завтовшки 80мм, 100 мм, 120мм. Поверхня гладка або з виразним зігнутим профілем глибиною 2 мм. Наповнювач - жорсткий вспінений поліуретан густиною 40-42 кг/м3. Облицьовування - сталевий оцинкований, грунтований лист завтовшки 0,55 мм (можливо до 1,00 мм) з покриттям Polyester і додатковою захисною знімною полімерною плівкою. Під спеціальне замовлення - нержавіюча сталь. Колір полотна - RAL 9003 (білий). Дверні полотна та лутки дверей ASPI НЕ містять деревини, а заповнені поліуретаном.

ФУРНІТУРА
Двері комплектуються італійською та французькою фурнітурою. Замок має ергономічний дизайн та набір ключів.
Дверні полотна та лутки дверей ASPI НЕ містять деревини, а заповнені поліуретаном.


ОСВІТЛЕННЯ ТА АВАРІЙНИЙ ОБІГРІВ ІЗОЛЯЦІЇ ПІДЛОГИ КАМЕР
Освітлення виконується виключно з приміненням спеціальних морозостійких світильників німецького виробництва висококваліфікованим персоналом електриків.

Аварійний обігрів ізоляції підлоги виконується нашими працівниками, що пройшли вишкіл в Польщі та Німеччині. При влаштуванні аварійного підігріву підлоги морозильних та шокових камер приміняється унікальний кабель бельгійського та французького виробництва, котрий при спрацюванні системи набирає температуру не більше +5С, що виключає ефект теплового удару між ізоляцією та бетонним покриттям підлоги в камерах з мінусовою температурою.
Головна | Про Нас | Продукція | Партнери | Галерея | Наші Координати
Copyright © Агропромислова Сучасна Посилена Ізоляція