МОВА ИНТЕРФЕЙСУ
Лист Нам Професіонали
для професіоналів
Про Нас
Укр  Рус
Головна
Агропромислова Сучасна Посилена Ізоляція
Виготовлено АГРОПРОМИСЛОВА СУЧАСНА ПОСИЛЕНА ІЗОЛЯЦІЯ
ПРОДУКЦІЯ
«Суха технологія» монтажу дозволяє проводити монтажні роботи за будь-яких погодних умов, навіть в зимовий період...
Далі >>
ПАРТНЕРИ
ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ
Компанія АСПІ була створена на інвестовані з ФРН кошти в 1994 році як постачальник західноєвропейських ізоляційних матеріалів на українські підприємства харчової промисловості. В основному це були підприємства молочно-переробної галузі, які в ті періоди бартеризації за поставлені ізоляційні матеріали змушені були через відсутність коштів розраховуватись власною продукцією. Тому перед нашою компанією гостро постали питання щодо збереження та збуту швидкопсуючої харчової продукції. Завдяки цьому було прийнято стратегічне рішення щодо самостійного впровадження європейських ізоляційних технологій в українські підприємства харчової промисловості.

ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ
Першими замовниками компанії починаючи з 1994 року зазвичай були підприємства, що впроваджували іноземне обладнання в свої технології. В зв’язку з цим виникали проблеми на внутрішньому ринку країни з підприємствамими, що могли забезпечити належну ізоляцію, котра б могла задовольнити вимоги закордонних інвесторів. В той час такими підпр-ми були Хмельницька макаронна фабрика, перший український виробник зразкiв європейського морозива «Бердичів-холод», Київський завод вуглекислоти, піонер виробництва молока тривалого зберігання компанія «Люстдорф» та інші. АСПІ неодноразово вигравала тендери на проведення сучасних ізоляційних робіт в фірм з Туреччини, Польщі, Німеччини, Австрії.

ПОСТАВЛЕНІ МЕТА ТА ЗАВДАННЯ з якими компанія АСПІ розпочала свою діяльність – це задоволення попиту української промисловості в якісних енергозберігаючих ізоляційних системах, що заощаджують витрати по збереженню тепла та холоду.

НАША ФІЛОСОФІЯ
АСПІ основана на філософії більше, чим на маркетингу. Тому те, як ми себе поводим і як робимо на стільки ж для нас важливо, як те, що ми робимо та що ми кажемо. Спочатку порядність і розум - а потім бізнес, це найкраще підходить до поведінки нашої компанії. В цьому бренд АСПІ являється серцем нашої філософії.

НАША МІСІЯ
Кожен вид нашої діяльності має свої риси, що є індивідуальними. Це риси, котрі не може повторити жодна інша компанія. Тому що це особистість. Наша особистість краще всього пояснюється нашими достоінствами. Це ПРОГРЕС, ВИКЛИК, ЯКІСТЬ та ПАРТНЕРСТВО.

ПОЛІТИКА КОМПАНІЇ основана на таких принципах:
- виготовлення тільки якісної продукції, виконання якісних монтажних робіт, що відповідають найвищим вимогам і стандартам;
- постійна розробка і впровадження у виробництво нових видів продукції відповідно до індивідуальних вимог клієнтів;
Про наш колектив, що професійно знає свою справу >>


Ми поставили запитання деяким керівникам компаній, які скористалися нашими послугами: Чому саме «АСПІ»...
Далі >>
Головна | Про Нас | Продукція | Партнери | Галерея | Наші Координати
Copyright © Агропромислова Сучасна Посилена Ізоляція